Tajemství Ďáblovy bible

Kód: 2399829

Úplný název:

Tajemství Ďáblovy bible (Vašíček Arnošt):

Autor a popis:

Vašíček Arnošt, Mystery Film, 126 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
172 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Před necelými osmi sty lety v chudém benediktýnském klášteru v Podlažicích se jakoby zázrakem objevuje velmi podivný rukopis. Největší jaký kdy na světě existoval. Podle legendy není dílem člověka, ale samotného ďábla.

Tajemný původ knihy umocňuje zvláštní výjev. V prázdném prostoru mezi dvěmi identickými věžemi dřepí pekelná bytost. Její vzhled i oblečení se ale zcela liší od středověkých spodobnění satana.

Proč je tento neobyčejný obraz umístěn v blízkosti Zjevení sv. Jana, popisující poslední dny světa? A proč hned za ním následuje soubor zaklínadel se jmény ďáblů? Z jakých důvodů se právě zde zcela mění charakter kodexu; listy mají náhle ponuré zbarvení, pergamen je zčernalý? Co se nacházelo na několika dalších listech, které byly pečlivě vyříznuty? Kdo a proč je odstranil? Není či nebylo v knize ukryto varující proroctví?

Sérii nevyřešených hádanek rozšiřují překvapivé archeologické nálezy u nás i za hranicemi. Pátrání po záhadách Ďáblovy bible tak čtenáře zavádí i na přísně tajné jednání v podzemním města křižáků, k vražedné sektě assasínů, k magickým obřadům templářských rytířů, na tajemný hrad císaře Fridricha II. a do starých benediktýnských klášterů, kde se v utajení zrodily unikátní objevy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství Ďáblovy bible do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství Ďáblovy bible.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství Ďáblovy bible (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství Ďáblovy bible bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství Ďáblovy bible doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady