Tajemství pergamenu

Kód: 7217491

Úplný název:

Tajemství pergamenu (Rubinstein Julian):

Autor a popis:

Rubinstein Julian, JOTA, 324 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
38 Kč (48 Kč)
  / ks  
koupit
 

V jádru tohoto znepokojujícího napínavého románu a literárního milostného příběhu leží prastarý rukopis, psaný v jakémsi zapomenutém jazyce.
Překladatel a jazykový expert Jack narazí v kryptě starého kamenného kostela v Sydney na ukrytý rukopis. Ten je psán tajemným písmem, obsahuje podivné ilustrace, a cosi v něm naznačuje jakási velká tajemství. Beth, dívka, se kterou Jack chodí, věří, že tento rukopis obsahuje odpovědi na otázky ohledně jejího mrtvého otce. Jack má ale podezření, že rukopis skrývá něco mnohem většího. Je to snad něčí žertík, nějaký tajný kód - nebo je to nějaký zapomenutý jazyk? Jak je vlastně starý? Co vlastně skrývá? A co leží za jeho schopností přivlastnit si ty, kteří ho najdou?
Jack se pouští do horečnatého pátrání, aby svému objevu porozuměl - nápovědu hledá v kryptologii a soudním lékařství, u překladatelů a filosofů, záchranářů a knihovníků, křižáckých rytířů i bláznivých mnichů. Každá nová odbočka v tomto labyrintu ho ale jen odvádí dál od pravdy. Co vlastně hledá? Jackova posedlost začne ohrožovat všechno, čeho si až dosud nejvíc považoval.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství pergamenu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství pergamenu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství pergamenu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství pergamenu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství pergamenu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství