Tajemství Sit´n´Go

Kód: 7413150

Úplný název:

Tajemství Sit´n´Go (Phil Shaw):

Autor a popis:

Phil Shaw, Zoner Press, 218 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
227 Kč (320 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Sit'n'Go patří v dnešní době mezi jedny z nejpopulárnějších pokerových turnajů. Dalo by se říci, že jsou něco mezi turnajovou hrou a cash game. To, že se hraje v menším počtu hráčů, většinou v devíti nebo desíti (existují však turnaje pro 6 hráčů a také vícestolová Sit'n'Go, většinou pro dvanáct nebo osmnáct hráčů), přináší možnost odehrát větší počet her a dosáhnout větších zisků.

K Sit'n'Go je však nutné přistupovat jiným způsobem než k velkým turnajům pro stovky lidí a také jiným způsobem než ke cash game. Spousta hráčů pravidla Sit'n'Go nedodržuje, a proto nemají šanci na tomto druhu turnajů zbohatnout.

Phil Shaw vám představí strategie, pokročilé techniky, ICM, internetové kalkulátory a programy a v neposlední řadě také na názorných příkladech ukáže, jak správně postupovat v různých situacích.

Jak správně zahrát v Sit'n'Go páry? Jak se liší hra na buttonu a na blindech? Jak velikost vašeho a soupeřova stacku ovlivní rozhodování? To vše a mnohem víc se dozvíte v knize Tajemství Sit'n'Go.

Kniha je určena pro pokročilejší hráče, je však opatřena stručným slovníčkem a většina termínů vztahujících se k Sit'n'Go nebo pokročilým technikám je vysvětlena přímo v textu. Pokud se tedy považujete za bystrého začátečníka, není důvod se do této knihy nepustit.

Nahlédnout do Tajemství Sit´n´Go Nahlédnout do Tajemství Sit´n´Go

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství Sit´n´Go do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství Sit´n´Go.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství Sit´n´Go (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství Sit´n´Go bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství Sit´n´Go doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Tajemství Sit´n´Go