Tajemství Ztraceného symbolu - Neautorizovaný průvodce tajnými společnostmi, symboly a mys

Kód: 2422706

Úplný název:

Tajemství Ztraceného symbolu - Neautorizovaný průvodce tajnými společnostmi, symboly a mys (Greer John Michael):

Autor a popis:

Greer John Michael, Knižní klub, 192 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
15 Kč (19 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nová kniha Dana Browna Ztracený symbol je sice románovou fikcí, nicméně autor do ní zapracoval mnoho skutečných údajů a reálně existujících pojmů, zejména z oblasti dějin idejí, magie a okultních nauk. Tajemství Ztraceného symbolu je podrobná, slovníkově pojatá příručka, která zvídavému čtenáři Ztraceného symbolu přiblíží tajné společnosti a bratrstva, mystické tradice, okultní praktiky, esoterické symboly, skryté šifry a kódy a významná místa i postavy z románu a pomůže mu odlišit skutečnost od smyšlenky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství Ztraceného symbolu - Neautorizovaný průvodce tajnými společnostmi, symboly a mys do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství Ztraceného symbolu - Neautorizovaný průvodce tajnými společnostmi, symboly a mys.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství Ztraceného symbolu - Neautorizovaný průvodce tajnými společnostmi, symboly a mys (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství Ztraceného symbolu - Neautorizovaný průvodce tajnými společnostmi, symboly a mys bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství Ztraceného symbolu - Neautorizovaný průvodce tajnými společnostmi, symboly a mys doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Tajemství Ztraceného symbolu - Neautorizovaný průvodce tajnými společnostmi, symboly a mys