Tajná architektura - posvátná geometrie na rozhraní mystiky a přírodních věd

Kód: 7281177

Úplný název:

Tajná architektura - posvátná geometrie na rozhraní mystiky a přírodních věd (Hnilica Jan): Posvátná geometrie na rozhraní mystiky a prírodních ved

Autor a popis:

Hnilica Jan, Eminent, 290 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
236 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Psychotronik, známý z dlouhodobé spolupráce s měsíčníkem REGENERACE, přibližuje v této výpravné knize skryté souvislosti, které se objevují v architektuře starověku, středověku a moderní doby. Na základě vzorů tzv. posvátné geometrie - pojatých jako umění na rozhraní mystiky a přírodních věd - vytváří tato kniha obraz přítomnosti i budoucnosti člověka a dovršuje tak letité snahy autorových předchůdců o geometrické vyjádření Všehomíra.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajná architektura - posvátná geometrie na rozhraní mystiky a přírodních věd do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajná architektura - posvátná geometrie na rozhraní mystiky a přírodních věd.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajná architektura - posvátná geometrie na rozhraní mystiky a přírodních věd (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajná architektura - posvátná geometrie na rozhraní mystiky a přírodních věd bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajná architektura - posvátná geometrie na rozhraní mystiky a přírodních věd doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Tajná architektura - posvátná geometrie na rozhraní mystiky a přírodních věd