Tajná řeč těla dívek a žen - Dešifrace zdaleka ne něžné řeči ženského těla

Kód: 7243573

Úplný název:

Tajná řeč těla dívek a žen - Dešifrace zdaleka ne něžné řeči ženského těla (Croft Mal, Windsor Matt):

Autor a popis:

Croft Mal, Windsor Matt,, Brána, 128 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
37 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

„Uvažovali jste někdy o tom, jak bezvadný by byl život, kdybyste skutečně rozuměli ženským? Dobrá, pomůžeme vám… Komické pózování v nočním klubu, oblíbená gesta rukou, tomu všemu se musíte naučit rozumět. Je to jediná možná cesta, jak chlapi ženy pochopí, sloupnou je očima jako cibule a dojde jim, co si ženy opravdu, ale opravdu myslí, když říkají: ,Di někam, ty nýmande!´ Kdyby muži dokázali pochopit a využít naše letité poznatky, kolika frustrací by se vyvarovali! Začněte studovat hned teď a vaše utrpení brzy skončí.“ Tajná řeč ženského těla je idiotský leč přátelský průvodce, který pomůže mužům zbavit se směšných a zbytečných dohadů, co vlastně žena říká… když neříká vůbec nic.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajná řeč těla dívek a žen - Dešifrace zdaleka ne něžné řeči ženského těla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajná řeč těla dívek a žen - Dešifrace zdaleka ne něžné řeči ženského těla .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajná řeč těla dívek a žen - Dešifrace zdaleka ne něžné řeči ženského těla (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajná řeč těla dívek a žen - Dešifrace zdaleka ne něžné řeči ženského těla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajná řeč těla dívek a žen - Dešifrace zdaleka ne něžné řeči ženského těla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Tajná řeč těla dívek a žen - Dešifrace zdaleka ne něžné řeči ženského těla