Tajné triky pro Minecrafťáky: Mistr stavitel

Kód: 2514607

Úplný název:

Tajné triky pro Minecrafťáky: Mistr stavitel (Miller Megan):

Autor a popis:

Winter Morgan, Computer Press, 128 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
147 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Tato kniha není autorizována ani podporována společnostmi Mojang AB, Notch Development AB nebo Scholastic Inc. ani jinou osobou či společností, která vlastní autorská práva na jméno či značku hry Minecraft. Naučte se od mistra Minecraftu spoustu nových triků, odhalte tajemství nejlepších stavitelů a popusťte uzdu své fantazii! S více než sto miliony registrovaných hráčů je Minecraft jednou z nejpopulárnějších her současnosti. S Příručkou mistra stavitele se dozvíte, jak z hranatých kostek postavit kruh a kouli, zvelebit a zdokonalit svůj protimobový kryt nebo postavit dům pod vodní hladinou. Prostě všechno, co potřebuje vědět každý fanoušek režimu Tvořivá hra. S touto příručkou se naučíte stavět:

- Tvary – jak z kostek udělat kruh?

- Budovy – od menších domů po složité vily

- Doplňky – vdechněte svým stavbám život

- Originály – je libo vzducholoď, hrad nebo pagodu?

 

Díky tomu budete mít postaráno o desítky hodin zábavy a kreativního vyžití! Kniha obsahuje spoustu obrázků přímo ze hry, takže budete moci všechny triky pro stavbu objektů přesně zopakovat ve vlastním světě. Na konci této knihy budete mít svět, o kterém jste vždycky snili. Megan Miller je spisovatelkou a redaktorkou na volné noze, která hraje počítačové hry už od dob Asteroidů a prvního Wolfensteina. Od verze 1.2 v Minecraftu létá na prasatech, hází Očima z Konce, staví pyramidy z cukrové třtiny a pokouší se najít nové bojové strategie. Dnes žije v Santa Fe v Novém Mexiku v biomu Mesa a společnost jí dělá Layla, její „ochočená vlčice“.

Nahlédnout do Tajné triky pro Minecrafťáky: Mistr stavitel Nahlédnout do Tajné triky pro Minecrafťáky: Mistr stavitel

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajné triky pro Minecrafťáky: Mistr stavitel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajné triky pro Minecrafťáky: Mistr stavitel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajné triky pro Minecrafťáky: Mistr stavitel (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajné triky pro Minecrafťáky: Mistr stavitel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajné triky pro Minecrafťáky: Mistr stavitel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Tajné triky pro Minecrafťáky: Mistr stavitel