Tajný život Usámy bin Ládina - Usámova manželka a syn odkrývají dosud neznámé skutečnosti

Kód: 2491415

Úplný název:

Tajný život Usámy bin Ládina - Usámova manželka a syn odkrývají dosud neznámé skutečnosti (Ládinová Nadžwa bin, Ládin Umar bin, Sassonová Jean):

Autor a popis:

Ládinová Nadžwa bin, Ládin Umar bin, Sassonová Jean, Ikar, 472 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Svět zná Usámu bin Ládina jako šéfa nejzhoubnější teroristické sítě dneška. Ale lidé se teroristy nerodí. Bin Ládin natolik bedlivě střežil informace o sobě i své rodině, že se ví jen málo o tom, jak se jím stal. To však už neplatí - Usámova první manželka a jejich čtvrtý syn prolomili mlčení a odhalili pravdu o soukromí člověka, který má na svědomí smrt tisíců lidí a jednu z nejhrůznějších tragédií poslední doby.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajný život Usámy bin Ládina - Usámova manželka a syn odkrývají dosud neznámé skutečnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajný život Usámy bin Ládina - Usámova manželka a syn odkrývají dosud neznámé skutečnosti .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajný život Usámy bin Ládina - Usámova manželka a syn odkrývají dosud neznámé skutečnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajný život Usámy bin Ládina - Usámova manželka a syn odkrývají dosud neznámé skutečnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajný život Usámy bin Ládina - Usámova manželka a syn odkrývají dosud neznámé skutečnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Tajný život Usámy bin Ládina - Usámova manželka a syn odkrývají dosud neznámé skutečnosti