Tak už konečně procitni - 35 praktických buddhistických principů pro znovunalezení jasné m

Kód: 7281237

Úplný název:

Tak už konečně procitni - 35 praktických buddhistických principů pro znovunalezení jasné m (Carroll Michael): 35 praktických buddhistických principu pro znovunalezení jasné mysli a rovnováhy uprostred pracovního chaosu

Autor a popis:

Carroll Michael, Eminent, 240 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
181 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Když uvažujeme o práci, často nám na mysli vytanou pojmy jako dřina, marnost nebo stres. Pro řadu z nás je zaměstnání ta poslední oblast, kde bychom od života očekávali uspokojení, naplnění nebo dokonce duchovní růst. V této jedinečné knize se s vámi Michael Carroll, učitel meditace, pracovní konzultant a ředitel obchodní společnosti, podělí o své bohaté zkušenosti ze světa obchodu a buddhistické praxe. Ukáže vám, jak lze běžné pracovní zmatky, stres a úskalí přetavit v cenné příležitosti k tomu, abychom si pěstovali nejen moudrost, ale i výkonnost. Život v zaměstnání se pro nás tak může stát jednou z nejzajímavějších oblastí života, ať už vykonáváme jakoukoliv práci.
Jádro knihy Tak už konečně procitni představuje třicet pět pravidel, jichž můžeme využívat po celý den k tomu, abychom znovu oživili svou práci i porozumění sobě a ostatním lidem. Autor vybízí čtenáře, aby o těchto heslech rozjímali a používali je hned, na místě, uprostřed pracovního shonu. Díky nim si totiž mohou pěstovat jasnost, moudrost a inspiraci. Michael Carroll průběžně představuje nejrůznější techniky, které pomáhají chápat práci ve vší složitosti jako cennou výzvu, abychom svůj život žili naplno. Svým poutavým, srozumitelným a v také humorným stylem ukazuje tato kniha cestu, po níž může člověk putovat, chce-li při práci znovu objevit vrozený pocit sebedůvěry, inteligence a radosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tak už konečně procitni - 35 praktických buddhistických principů pro znovunalezení jasné m do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tak už konečně procitni - 35 praktických buddhistických principů pro znovunalezení jasné m.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tak už konečně procitni - 35 praktických buddhistických principů pro znovunalezení jasné m (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tak už konečně procitni - 35 praktických buddhistických principů pro znovunalezení jasné m bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tak už konečně procitni - 35 praktických buddhistických principů pro znovunalezení jasné m doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tak už konečně procitni - 35 praktických buddhistických principů pro znovunalezení jasné m