Tak už to u veterinářky chodí

Kód: 7222908

Úplný název:

Tak už to u veterinářky chodí (Woodman Cathy):

Autor a popis:

Woodman Cathy, Víkend, 352 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Ve třetím díle už se veterinářka Maz Harwoodová zcela sžila se svým novým působištěm Talytonem St. George i s myšlenkou, že bude manželkou charismatického kolegy a konkurenta Alexe Fox-Gifforda, s nímž už má malého syna George. Maz navzdory svým výhradám k manželství i k soužití s Alexovými snobskými a místy až nesnesitelnými rodiči řekla ano na Alexovu žádost o ruku, a nyní se chystá na velkou vánoční svatbu.
Jenže její život se stává zběsilým kolotočem povinností - vyčerpávající péče o miminko, plánování svatby, a do toho pracovní stres. Veterinární ordinace Vydří dům, jejíž je Maz spolumajitelkou, byla zničená za povodní, takže Maz se snaží pomoci své kamarádce Emmě postavit praxi zase na nohy... a na Alexe má tak nastávající nevěsta stále méně času. Nebo spíš žádný. Jak se blíží Vánoce a s nimi plánovaná svatba, vztah mezi oběma snoubenci klesá k bodu mrazu. Maz se v sobě pokouší najít sílu o Alexe bojovat, ale jako by jí žádná nezbývala. A kolem atraktivního nastávajícího ženicha se až moc točí jeho kamarádka z dětství…
I třetí díl Maziných osudů na anglickém venkově napsala veterinářka a spisovatelka Cathy Woodman podobně odlehčeným, vtipným stylem jako díl první a druhý. Příběhům i tentokrát dominují humorné historky, v nichž hrají hlavní role domácí mazlíčci. Laskavý nadhled nad lidským hemžením dodává příběhu herriotovskou moudrost a činí z něj ideální literaturu z rodu knih Vejce a já, které mají šanci získat si trvalé místo v domácích knihovničkách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tak už to u veterinářky chodí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tak už to u veterinářky chodí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tak už to u veterinářky chodí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tak už to u veterinářky chodí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tak už to u veterinářky chodí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Tak už to u veterinářky chodí