Taková byla 90. léta - Obrazy z poslední dekády 20. století

Kód: 88207020

Úplný název:

Taková byla 90. léta - Obrazy z poslední dekády 20. století (kol.):

Autor a popis:

Kol., Mladý svět, 432 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 17.11.2016
 
 
 
 
 
314 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
 

Chcete si s prezidentem Václavem Havlem vypít absint v legendární kavárně Slavii? Projet se limuzínou s elitami pražského podsvětí nebo zažít první pražský koncert Depeche Mode a Davida Bowieho? Anebo spolu s Václavem Klausem a Vladimírem Mečiarem pragmaticky rozporcovat Československo na dvě části? Jaká vlastně byla devadesátá léta, o nichž vypráví naše publikace? Proč na ně mnozí něžně vzpomínají jako na takzvané devadesátky? A proč dnešní teenageři považují devadesátky za „super“ časy, v nichž prý bylo možné cokoli, co si člověk usmyslel?
Devadesátá léta připomínáme ve více než 300 příbězích. A díky dobovým fotografiím a výmluvným citacím z tehdejšího tisku posíláme čtenáře přímo do víru dění, kde si vedle významných událostí prožije i všední okamžiky doby. A třeba s Jaromírem Jágrem vyhraje olympiádu v Naganu a s Viktorem Koženým uzavře během kuponové privatizace pakt, z něhož má kápnout desetinásobek vložených investic. Nebo se ve vojenské uniformě zúčastní některé z misí v bývalé Jugoslávii či jen tak usedne do křesla na křtu knihy Účastníci zájezdu z pera Michala Viewegha. Ano, tahle publikace je zájezdem do devadesátých let. A kdo knihou obdaruje své přátele, koupí jim unikátní jízdenku do devadesátek.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Taková byla 90. léta - Obrazy z poslední dekády 20. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Taková byla 90. léta - Obrazy z poslední dekády 20. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Taková byla 90. léta - Obrazy z poslední dekády 20. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Taková byla 90. léta - Obrazy z poslední dekády 20. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Taková byla 90. léta - Obrazy z poslední dekády 20. století