Tanec duchů

Kód: 7381070

Úplný název:

Tanec duchů (Case John):

Autor a popis:

Case John, BB ART, 348 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
194 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

John Case rozehrává svůj dosud nejďábelštější a nejmrazivější román, v němž hrozí zánik celé civilizace z rukou pomstychtivého šílence.
Fotoreportér Mike Burke projel se svým fotoaparátem všechny válečné zóny na zemi - a vrátil se se snímky (a jizvami), které to dokazovaly. Vznášel se v oblacích, dokud - zničehonic - nedopadl tvrdě na zem. Když se v Africe zřítil a shořel Burkeův vrtulník, podařilo se mu uchránit vlastní život, ale přišel o srdce, když se zamiloval do krásné ženy, která ho zachránila. Tehdy se rozhodl, že je načase, aby si přestal zahrávat s nebezpečím. Podlá rána osudu ovšem znamená konec Burkeovým snům a Mike se ocitá v Dublinu spolu se svými sladkohořkými vzpomínkami. O nebezpečí už nechce ani slyšet. Ale osud s ním ještě neskončil.
Na druhém břehu oceánu opouští vězení Jack Wilson s planoucí touhou po pomstě. Podobně jako Burke, i Wilson o něco přišel. A i on sní o novém začátku. Jenže Wilsonův sen je noční můrou zbytku světa. Poháněn posedlostí indiánského vizionáře a veden tajnými poznámkami Nikoly Tesly, muže, o kterém se tvrdí, že „vynalezl dvacáté století“, sní Wilson o apokalypse - a má v úmyslu ji také uskutečnit.
Jak se rozbíhá celosvětová řetězová reakce, jen Burke chápe hrozící obludnost Wilsonova nenávistného plánu. Protože už sám nemá co ztratit, jme se pronásledovat amerického teroristu - pokřiveného génia, který cestuje od nezákonného skladiště zbraní v Moldávii přes diamantová pole v Kongu... až k odlehlému nevadskému ranči. Právě tam dojde k rozhodujícímu střetnutí, v němž odhodlaný Mike Burke čelí mstiteli, který neví, co je strach.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tanec duchů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tanec duchů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tanec duchů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tanec duchů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tanec duchů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi