Tanec s černým koněm

Kód: 8706756

Úplný název:

Tanec s černým koněm (Irwin Chris, Weber Bob): Jak nám vnímání koní pomáhá nalézat rovnováhu, sílu a moudrost

Autor a popis:

Irwin Chris, Weber Bob, Rybka Publishers, 224 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Chris Irwin, proslulý "zaříkávač koní", českým čtenářům známý knížkou Jízda na vlně aneb Co mě naučili koně, jeden z nejúspěšnějších trenérů koní v Kanadě a Severní Americe, který si dokáže po radit i s těmi "nejhoršími problémovými koňmi", popisuje ve své nejnovější knize svou náročnou cestu k pochopení toho, co se mezi koněm a člověkem skutečně odehrává, cestu, která jej nakonec přivedla k rozvoji metody tzv. přirozeného nerezistenčního tréninku.
Na základě více než dvaceti let práce a zkušeností autor osvětluje, jak nám vlastnosti nezbytné pro vytvoření harmonického vztahu s koňmi mohou pomoci odhalit a vyřešit hluboko zasuté psychologické problémy a zároveň maximálně rozšířit své schopnosti.
Jedinečná směs praktických rad, jak dosáhnout opravdového spojení s koňmi a porozumění principům, které nám umožní zkrotit "černého koně ve stínech uvnitř nás". Výjimečná kniha Tanec s černým koněm přináší zcela nový pohled na cestu osobního rozvoje, k němuž autora přivedlo fascinující spirituální spojení, které objevil mezi lidmi a koňmi. Chris Irwin nám ukazuje, jak žít št'astnější, plnější a vyrovnanější život.
Uznávaný trenér Chris Irwin (nar. roku 1942) neustále cestuje po světě a věnuje se výcviku koní i jezdců podle nenásilné a přirozené metody, kterou vyvinul v průběhu uplynulých dvou desetiletí. Pravidelně přispívá do odborných časopisů. Proslavil se mezinárodním bestsellerem Jízda na vlně aneb Co mě naučili koně. Spolu s rodinou bydlí na severozápadě kanadské Alberty. Bob Weber je novinář žijící v Edmontonu v kanadské Albertě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tanec s černým koněm do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tanec s černým koněm.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tanec s černým koněm (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tanec s černým koněm bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tanec s černým koněm doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti