Tanec ve stínech - Kroniky Sialy, kniha 2

Kód: 7413170

Úplný název:

Tanec ve stínech - Kroniky Sialy, kniha 2 (Pechov Alexej):

Autor a popis:

Pechov Alexej, Zoner Press, 320 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
233 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dobrodružná výprava cynického zlodějíčka Harolda a jeho nesourodého doprovodu pokračuje! Mohou hbité zlodějské prsty a důvtip zachránit celý svět?

Mír v Siale a životy jejích obyvatel ohrožuje mocný a nelítostný čaroděj a jediné, co ho může zastavit, je Duhový roh. Tento artefakt z dávných dob nabitý nesmírnou magickou silou se nachází ukrytý ve strašidelném Paláci kostí. Dostat se k němu přes všechna možná i nemožná ochranná opatření ale není vůbec snadné. Jedinou nadějí je artefakt ukrást. A tak si král a Řád mágů najmou chytrého a světem protřelého chmatáka Harolda Stína.

Harold se spolu se svým podivným doprovodem čítajícím elfskou princeznu, věčně rozhádanou dvojici gnóma a trpaslíka, zeleného gobliního šaška a bandu několika dalších královských bojovníků vydává na cestu a doslova na každém kroku dává svou kůži všanc. Jenže zakázka je zakázka a jednou dané slovo nemůže vzít slušný zloděj zpět.

Ve druhém díle trilogie Kroniky Sialy navazuje Alexej Pechov na zábavný a dobrodružný příběh Tuláka ve stínech. V Tanci ve stínech však staví Haroldovi do cesty snad ještě víc překážek a nepřátel. Zároveň mu ale dává poznat i hodnotu opravdového přátelství. Harold není typický hrdina velkých slov nebo okázalých skutků, ale nebezpečí se nebojí a odhodlaně a s vervou bojuje.

Alexej Pechov, mladý, talentovaný autor fantasy a sci-fi literatury, dosáhl obrovské popularity v Rusku a nyní svým vypravěčským umem dobývá celý svět. Využívá klasických postupů žánru, ale mísí je s neotřelým pohledem na věc a hlavně nešetří břitkým humorem. Jeho díla jsou tak vtipná, ironická, dobrodružná, ale především čtivá a napínavá.

Nahlédnout do Tanec ve stínech - Kroniky Sialy, kniha 2 Nahlédnout do Tanec ve stínech - Kroniky Sialy, kniha 2

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tanec ve stínech - Kroniky Sialy, kniha 2 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tanec ve stínech - Kroniky Sialy, kniha 2.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tanec ve stínech - Kroniky Sialy, kniha 2 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tanec ve stínech - Kroniky Sialy, kniha 2 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tanec ve stínech - Kroniky Sialy, kniha 2 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Tanec ve stínech - Kroniky Sialy, kniha 2