Tanec života - Zábavná autobiografie české baletky, která vyrazila dobývat svět

Kód: 7291424

Úplný název:

Tanec života - Zábavná autobiografie české baletky, která vyrazila dobývat svět (Koudelková-Eser Helena): Zábavná autobiografie ceské baletky, která vyrazila dobývat svet

Autor a popis:

Koudelková-Eser Helena, Ševčík, 200 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

S humorem psané memoáry významné české baletní sólistky Heleny Koudelkové zachycují její životní příběh od dětství přes úspěšnou taneční kariéru v několika divadlech, televizní a filmové účinkování, choreografickou spolupráci s předními českými zpěváky, angažmá v pařížském revuálním divadle Ex Nouvelle Eve až po zážitky z cestování Evropou s vlastní taneční skupinou a založení vlastní modelingové školy v Curychu. Autorka nechává nahlédnout do svých čtyř manželství i dalších citových vztahů se zajímavými osobnostmi.
Kniha je nejen příjemnou četbou, ale také cenným svědectvím o některých méně známých kapitolách českého kulturního dění v 50. a 60. letech 20. století.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tanec života - Zábavná autobiografie české baletky, která vyrazila dobývat svět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tanec života - Zábavná autobiografie české baletky, která vyrazila dobývat svět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tanec života - Zábavná autobiografie české baletky, která vyrazila dobývat svět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tanec života - Zábavná autobiografie české baletky, která vyrazila dobývat svět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tanec života - Zábavná autobiografie české baletky, která vyrazila dobývat svět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Tanec života - Zábavná autobiografie české baletky, která vyrazila dobývat svět