Tantra ve městě - Posvátný sex pro jednadvacáté století

Kód: 7370331

Úplný název:

Tantra ve městě - Posvátný sex pro jednadvacáté století (Carrellas Barbara): Posvátný sex pro jednadvacáté století

Autor a popis:

Carrellas Barbara, Synergie, 363 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
257 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Tato kniha je pro každého, kdo by do svého života rád vnesl více sexuální a spirituální extáze. Ukáže vám, jak praktikovat posvátný sex kdekoli a kdykoli – v ášramu i ve vlastní ložnici. Je to první kniha o tantře, která se obrací i na homosexuální, transgenderovou a BDSM komunitu. Nezáleží na tom, zda máte či nemáte partnera, kolik je vám let, jakého jste pohlaví a jaké máte sexuální preference.

S touto knihou se naučíte, jak praktikovat radostný a vědomý sex. Tantru můžete zkoumat krůček po krůčku, jako byste navštěvovali svůj vlastní soukromý kurz, anebo do ní skočit rovnýma nohama a vyzkoušet si některé ze stovky cvičení a technik, které v knize najdete. Vneste si do života více rozkoše a radosti, objevujte nové dimenze sexu a uspokojení. Pokud si myslíte, že sexuální a spirituální rozkoš není v dnešním hektickém světě k mání, pak je Tantra ve městě přesně pro vás.

Autorka zde radikálně přetváří starodávné učení tantry a zpřístupňuje je všem, kdo chtějí posouvat hranice a objevovat tajemství velkého kosmického orgasmu. Předkládá přes sto jednoduchých cvičení a technik pro jednotlivce, páry i dobrodruhy a odhaluje svět extáze, který čeká na každého. Naučíte se erotickou masáž i dechový a energetický orgasmus, objevíte léčivou moc sexu i tantrické BDSM. Bez ohledu na vlastní sexuální preference můžete rozšířit své pojetí rozkoše a otevřít se novým úrovním intimity a sexuálního naplnění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tantra ve městě - Posvátný sex pro jednadvacáté století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tantra ve městě - Posvátný sex pro jednadvacáté století .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tantra ve městě - Posvátný sex pro jednadvacáté století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tantra ve městě - Posvátný sex pro jednadvacáté století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tantra ve městě - Posvátný sex pro jednadvacáté století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tantra ve městě - Posvátný sex pro jednadvacáté století