Tapping k dokonalému úspěchu - Jak překonat překážky a znásobit výsledky vaší práce + DVD

Kód: 7349342

Úplný název:

Tapping k dokonalému úspěchu - Jak překonat překážky a znásobit výsledky vaší práce + DVD (Canfield Jack, Bruner Pamela):

Autor a popis:

Canfield Jack, Bruner Pamela,, Pragma, 354 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
272 Kč (340 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Co kdyby úsilí, které vynakládáte, náhle nebylo nutné? Co kdyby navždy zmizel strach a omezující přesvědčení, které vám brání v životě, kariéře a vztazích? Co kdyby pro vás náhle bylo snazší podnikat potřebné kroky, vydělávat peníze a setkávat se s lidmi, které máte rádi (i s těmi, kteří vás rozčilují)?

Držíte v rukou klíč ke skutečné změně ve vašem životě. Pokud jste strávili mnoho hodin čtením, studiem, účastí na seminářích o úspěchu a podobně, a přesto jste se dosud ani nepřiblížili k výsledku, po němž toužíte, nejspíš vám chybí podstatný kousek skládačky. A právě o něm - obvykle jím je odstranění rezistence, omezujících přesvědčení, traumat z minulosti, negativních emocí aj. - skvěle pojednává tato kniha..

Jakmile získáte zkušenost - jakmile se skutečně ujistíte, že jste našli nástroj k uskutečnění všech svých snů, k odstranění omezujících přesvědčení, negativních emocí a všeho ostatního, co vás brzdí - zbytek cesty knihou Tapping k dokonalému úspěchu pro vás bude představovat nádherné dobrodružství. Začněte ještě dnes!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tapping k dokonalému úspěchu - Jak překonat překážky a znásobit výsledky vaší práce + DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tapping k dokonalému úspěchu - Jak překonat překážky a znásobit výsledky vaší práce + DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tapping k dokonalému úspěchu - Jak překonat překážky a znásobit výsledky vaší práce + DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tapping k dokonalému úspěchu - Jak překonat překážky a znásobit výsledky vaší práce + DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tapping k dokonalému úspěchu - Jak překonat překážky a znásobit výsledky vaší práce + DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Tapping k dokonalému úspěchu - Jak překonat překážky a znásobit výsledky vaší práce + DVD