Tarot od A do Z - Obdivuhodný svět vykládacích karet a jejich významů

Kód: 7359115

Úplný název:

Tarot od A do Z - Obdivuhodný svět vykládacích karet a jejich významů (Bartlettová Sarah): Obdivuhodný svet vykládacích karet a jejich významu

Autor a popis:

Bartlettová Sarah, Metafora, 400 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Obdivuhodný svět vykládacích karet a jejich významů
Kniha, kterou máte před sebou, je zábavným, inspirativním průvodcem barvitou říší vykládacích karet. Naučí vás všemu, co potřebujete vědět o tarotu.
Začneme výběrem nejlepší sady, naučíme se klást ty správné otázky a odhalíme taje dokonalého výkladu. Seznámíme se se všemi kartami Velké i Malé arkány, s jejich významem a symbolikou. Nechybějí ani rady ohledně vykladačské praxe, doplněné zajímavými informacemi o spojení tarotu s numerologií, astrologií, krystaly a kabalou.
Můžete si vyzkoušet víc než třicet způsobů výkladu karet, které vám pomohou nejenom prohlédnout budoucností, ale podívat se rovněž do svého vlastního nitra. Dozvíte se tak pravdu o sobě, o lásce nebo o kariéře a pochopíte, jak si nejlépe uspořádat šťastnější život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tarot od A do Z - Obdivuhodný svět vykládacích karet a jejich významů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tarot od A do Z - Obdivuhodný svět vykládacích karet a jejich významů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tarot od A do Z - Obdivuhodný svět vykládacích karet a jejich významů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tarot od A do Z - Obdivuhodný svět vykládacích karet a jejich významů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tarot od A do Z - Obdivuhodný svět vykládacích karet a jejich významů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Tarot od A do Z - Obdivuhodný svět vykládacích karet a jejich významů