Tattvické karty - Kompletní systém osobního rozvoje prostřednictvím magie pěti praprvků

Kód: 7336499

Úplný název:

Tattvické karty - Kompletní systém osobního rozvoje prostřednictvím magie pěti praprvků (kol.):

Autor a popis:

Kol., Fontána, 250 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
405 Kč (578 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Magie tattev přináší efektivní nauku, v níž se spojuje duchovní moudrost Východu s magickou praxí Západu. Toto fascinující jedinečné osvědčené a snadno využitelné umění představuje ucelený systém vyššího psychického rozvoje, jenž je založen na široké škále meditačních technik, astrální projekci, magii talismanů a dalších prvků. V tomto originálním díle jednoho z nejzkušenějších západních zasvěcenců do tajů tantry naleznete základní stavební kameny magického růstu, jejichž hodnotu bezpečně prověřila praxe během dvou tisíc let. Magické tattvy vám pomohou probudit váš vnitřní zrak a vnést do vašeho života naplnění a úspěch způsobem, který byste sotva očekávali.
Tattvické karty fungují jako nástroj věštění propojující vědomí s energií čaker a využívají rozsáhlého vědění, které bylo ještě donedávna přísně střeženo indickými jogíny a tantriky. Metody těchto duchovních mistrů daleko přesahují možnosti běžné tarotové věštby a přinesou vám více informací z vnitřního prostoru, než dovedou dvourozměrné karetní symboly.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tattvické karty - Kompletní systém osobního rozvoje prostřednictvím magie pěti praprvků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tattvické karty - Kompletní systém osobního rozvoje prostřednictvím magie pěti praprvků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tattvické karty - Kompletní systém osobního rozvoje prostřednictvím magie pěti praprvků (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tattvické karty - Kompletní systém osobního rozvoje prostřednictvím magie pěti praprvků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tattvické karty - Kompletní systém osobního rozvoje prostřednictvím magie pěti praprvků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Tattvické karty - Kompletní systém osobního rozvoje prostřednictvím magie pěti praprvků