TED Matematika lásky - Vzorce, důkazy a hledání té správné rovnice

Kód: 8111392

Úplný název:

TED Matematika lásky - Vzorce, důkazy a hledání té správné rovnice (Fry Hannah):

Autor a popis:

Fry Hannah, Noxi, 114 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Láska je stejně jako většina našeho života plná různých vzorců. Ať už jde o počet sexuálních partnerů nebo o to, komu napíšeme na internetové seznamce, všechny nám obrátí život vzhůru nohama podobně jako láska. Ale naštěstí se dají matematicky vyřešit.
Hannah Fryová se s humorem i vážností, která k hledání životního partnera patří, zamýšlí nad tím, jak nám může matematika při problémech s láskou pomoci.
S touto jedinečnou knížkou pochopíte, jak funguje hledání vhodného partnera, chemie přitažlivosti, náhoda a pravděpodobnost, kolik partnerů musíte vyzkoušet, než najdete toho pravého, jak si ho poté máte udržet a v neposlední řadě i to, jak připravíte svatbu snů bez zbytečných vrásek. Matematika má zkrátka odpověď na všechno.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit TED Matematika lásky - Vzorce, důkazy a hledání té správné rovnice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s TED Matematika lásky - Vzorce, důkazy a hledání té správné rovnice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení TED Matematika lásky - Vzorce, důkazy a hledání té správné rovnice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na TED Matematika lásky - Vzorce, důkazy a hledání té správné rovnice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S TED Matematika lásky - Vzorce, důkazy a hledání té správné rovnice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Muž a Žena / TED Matematika lásky - Vzorce, důkazy a hledání té správné rovnice