Těhotenský kalendář - Průvodce nejnapínavějším životním obdobím ženy týden po týdnu

Kód: 2491068

Úplný název:

Těhotenský kalendář - Průvodce nejnapínavějším životním obdobím ženy týden po týdnu (Noldenová Annette):

Autor a popis:

Noldenová Annette, Ikar, 192 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Čekáte miminko? Tento kalendář se po celou dobu těhotenství - týden po týdnu - stane vaším průvodcem. Dozvíte se, jakým vývojovým stadiem miminko právě prochází a co se děje s vámi. Získáte užitečné informace a praktické tipy jak pečovat o zdraví, optimálně se stravovat nebo se připravit na porod. Kalendář navíc skýtá i dostatek místa na vlastní poznámky a myšlenky nebo nalepení fotografií či snímků z ultrazvuku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Těhotenský kalendář - Průvodce nejnapínavějším životním obdobím ženy týden po týdnu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Těhotenský kalendář - Průvodce nejnapínavějším životním obdobím ženy týden po týdnu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Těhotenský kalendář - Průvodce nejnapínavějším životním obdobím ženy týden po týdnu (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Těhotenský kalendář - Průvodce nejnapínavějším životním obdobím ženy týden po týdnu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Těhotenský kalendář - Průvodce nejnapínavějším životním obdobím ženy týden po týdnu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Těhotenský kalendář - Průvodce nejnapínavějším životním obdobím ženy týden po týdnu