Těla na prodej

Kód: 7303586

Úplný název:

Těla na prodej (Cole Martina):

Autor a popis:

Cole Martina, Domino, 296 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Daniella Crosbyová měla tělo, za které byli muži ochotní platit horentní částky. Nakonec to ale byla ona, kdo zaplatil cenu nejvyšší.
Zaživa to musela být krásná dívka. Teď tam ale ležela zmasakrovaná k nepoznání, sexuálně zneužitá… a mrtvá. Ten pohled otřásl i zkušenou policistkou Annií Carrovou, které bylo vyšetřování vraždy svěřeno.
Kate Burrowsová se před lety proslavila jako inspektorka, která dopadla obávaného Grantleyského rozparovače a rozprášila síť pedofilů. Od policie sice už odešla, se svými bývalými kolegy však stále spolupracuje jako občasná konzultantka. A pomáhá i tentokrát: společně s Annií Carrovou jsou odhodlány dostat bestiálního vraha za mříže.
Jenomže tenhle vrah zatím neudělal jedinou chybu. A když je nalezena další zavražděná dívka, znetvořená ještě hůře než ta předchozí, je všem jasné, že pachatel svůj bestiální plán teprve rozjíždí. A co víc: ve světě prostituce se točí velké prachy, takže spolupráce s policií se téměř rovná zločinu. Kolik dalších dívek bude muset zaplatit životem?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Těla na prodej do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Těla na prodej.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Těla na prodej (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Těla na prodej bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Těla na prodej doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi