Téměř jasný případ

Kód: 2690457

Úplný název:

Téměř jasný případ (Cimický Jan):

Autor a popis:

Cimický Jan, BARONET, 272 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
181 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

V atmosféře strachu před duševně nemocnými, kteří v poslední době zabíjeli, se v parku na okraji města najde tělo staršího muže. V jeho těle jsou zabodány závodní šipky. Podezření vede přímo k duševně nemocnému muži, který bydlí ve stejném domě jako zavražděný. Jedná se o nápadného a dlouhodobě nemocného schizofrenika, obviňujícího své sousedy ze surových a zákeřných útoků těmi nejbizarnějšími způsoby. Je především zaměřen na rodinu zavražděného muže. V domě a okolí se ho lidé bojí. Média se této verze okamžitě chopí a vzniká další hysterie kolem duševně nemocných. Mordparta vrchního rady Hladíka by podle všech známek měla mít snadnou práci: vrah je od začátku jasný. Ale situace se mění a pozvolna vznikají pochybnosti. Jednoznačnost usvědčení pravděpodobného viníka slábne. Vyšetřování případu ovšem komplikuje zjištění, že podezřelý žil několik měsíců se svou mrtvou matkou…
Dokážou kriminalisté a zejména jejich mladičká posila, doktorka psychologie Sulková, najít pravdu? Nenechá se svést nejjednodušší cestou a nepodlehne mediální masáži, která vytváří děsivý obraz šíleného pachatele?
Příběh nabízí krok za krokem trpělivé rozplétání zdánlivě jasného případu a zároveň ukazuje i trápení, které prožívá v realitě duševně nemocný, pronásledovaný sluchovými halucinacemi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Téměř jasný případ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Téměř jasný případ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Téměř jasný případ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Téměř jasný případ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Téměř jasný případ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi