Temná voda

Kód: 7341841

Úplný název:

Temná voda (Parker T. Jefferson):

Autor a popis:

Parker T. Jefferson, BB ART, 352 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
155 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vítejte v příběhu, jehož děj se odvíjí jako hra kočky s myší a který umí napsat snad jen autor bestsellerů, jakým je T. Jefferson Parker.

V koupelně je nalezena mrtvá krásná mladá žena. Její manžel – schopný mladý policista Archie Wildcraft – má prostřelenou hlavu a bojuje o život. Vše nasvědčuje tomu, že šlo o vraždu a pokus o sebevraždu, ale vyšetřovatelce případu Merci Raybornové něco napovídá, že pravda bude složitější.

Když dotyčný zmizí z nemocniční postele, Merci Raybornová se pouští do pátrání, které po ní vyžaduje, aby zapojila veškerý svůj um a schopnosti.

Je Archieho útěk projevem chorého mozku, nebo činem milujícího muže? Je jeho výpověď o noci, kdy byla zavražděna jeho manželka, výplodem pošramocené paměti, nebo promyšlenou manipulací?

Merci a Wildcraft se střetávají na pozadí různých záhad a děj nevyhnutelně směřuje k odhalení nebezpečných tajemství a bolavých pravd.

Netrpělivě očekávaný návrat detektivky Merci Raybornové v podobě nejnovějšího thrilleru rozhodně uspokojí Parkerovy příznivce a ty, kteří jej čtou poprvé, si natrvalo podmaní.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Temná voda do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Temná voda.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Temná voda (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Temná voda bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Temná voda doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi