Templářská trilogie - komplet (Chrámová hora. Korouhev cti, Zkáza Řádu)

Kód: 7303581

Úplný název:

Templářská trilogie - komplet (Chrámová hora. Korouhev cti, Zkáza Řádu) (Whyte Jack):

Autor a popis:

Whyte Jack, Domino, 0 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
679 Kč (849 Kč)
  / ks  
koupit
 

příležitost získat všechny tři díly nesmírně úspěšné templářské trilogie v dárkovém balení! Chrámová hora – mladý rytíř Hugo z Payns vstupuje do Řádu a nedlouho po zasvěcení se ocitá uprostřed šílenství první křížové výpravy. Ve Svaté zemi se pak na příkaz vůdců Řádu se svými spolubratry pouští do pátrání po pokladu nedozírné ceny. Korouhev cti – mladý skotský templář a člen hrstky vyvolených sdružených v Sionském bratrstvu Alexandr Sinclair se po prohrané bitvě u Hattínu uchýlil do pouště. Ve stejném čase se Richard Lví srdce vypravuje na tažení, které má osvobodit Svatou zemi, ale i tentokrát Řád ohrožují intriky křižáckých vůdců. Zkáza Řádu – William Sinclair je oddaným služebníkem templářského řádu, ale vše, v co věřil, má z příkazu francouzského krále brzy lehnout popelem. William ovšem ví, že největší bohatství Řádu nepředstavuje zlato, nýbrž tajemný poklad, který by v nesprávných rukou mohl otřást i základy křesťanské církve…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Templářská trilogie - komplet (Chrámová hora. Korouhev cti, Zkáza Řádu) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Templářská trilogie - komplet (Chrámová hora. Korouhev cti, Zkáza Řádu).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Templářská trilogie - komplet (Chrámová hora. Korouhev cti, Zkáza Řádu) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Templářská trilogie - komplet (Chrámová hora. Korouhev cti, Zkáza Řádu) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Templářská trilogie - komplet (Chrámová hora. Korouhev cti, Zkáza Řádu) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Historické romány / Templářská trilogie - komplet (Chrámová hora. Korouhev cti, Zkáza Řádu)