Teorie relativity a kvantová fyzika pro začátečníky

Kód: 7252584

Úplný název:

Teorie relativity a kvantová fyzika pro začátečníky (Manly Steven L.): pro zacátecníky

Autor a popis:

Manly Steven L., PRÁH, 136 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Současně s tím, jak rozšiřujeme své obzory a dokážeme vidět věci mnohem menší, rychlejší, větší a vzdálenější než kdy dříve, jsme nuceni čelit předsudkům zrozeným z lidské zkušenosti a formovat zcela nové způsoby nahlížení na svět kolem nás. Teorie relativity a kvantové fyziky jsou úžasné dech beroucí výklady světa kolem nás. Ale kolik z nás jim opravdu rozumí? Kniha Teorie relativity a kvantová fyzika pro začátečníky je zábavným a srozumitelným úvodem do těchto bizarních hypotéz, které poháněly vědeckou revoluci 20. Století, vedly k neuvěřitelným pokrokům v našem chápání vesmíru a patří k tomu nejcennějšímu, k čemu jsme jako lidstvo při poznávání světa dospěli. Steven Manly vystudoval Pfeiffer College a získal doktorský titul z fyziky vysokých energií na Columbia University. Působil na Yale University a nyní přednáší Úvod do fyziky na University of Rochester. Profesor Manly experimentuje ve vysokoenergetických urychlovačích, kde zkoumá strukturu hmoty a přírodní síly. V roce 2007 obdržel cenu Excellence in Undergraduate Teaching Award, která je udělována Americkou asociací učitelů fyziky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Teorie relativity a kvantová fyzika pro začátečníky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Teorie relativity a kvantová fyzika pro začátečníky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Teorie relativity a kvantová fyzika pro začátečníky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Teorie relativity a kvantová fyzika pro začátečníky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Teorie relativity a kvantová fyzika pro začátečníky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Teorie relativity a kvantová fyzika pro začátečníky