Terapeutické intervence u dětí se syndromem zavržení rodiče

Kód: 7387365

Úplný název:

Terapeutické intervence u dětí se syndromem zavržení rodiče (Gardner Richard A.):

Autor a popis:

Gardner Richard A., Triton, 432 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Vznik a rozvoj syndromu zavržení rodiče se v životě dětí rovná emocionálnímu týrání, protože oslabení, či dokonce zničení původně pevného pouta mezi rodičem a dítětem může být trvalé.
Cílem této knihy je nabídnout terapeutům postupy přispívající k obnově narušeného vztahu. Richard A. Gardner podrobně popisuje intervenční techniky, s nimiž na teoretické i praktické rovině pracuje, a doplňuje je klinickými příklady. Poprvé popisuje novátorský postup zástupného deprogramování, při němž zavrhovaný rodič zastává roli primárního deprogramátora a je veden terapeutem, obeznámeným s tímto postupem.
Kniha - kromě užitečných a v praxi použitelných intervenčních technik - dává také naději zavrhovaným rodičům. Terapie zabraňuje postupování SZR, ale osvědčuje se i při jeho prevenci, jsou-li při prvních příznacích aplikovány odpovídající intervenční postupy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Terapeutické intervence u dětí se syndromem zavržení rodiče do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Terapeutické intervence u dětí se syndromem zavržení rodiče .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Terapeutické intervence u dětí se syndromem zavržení rodiče (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Terapeutické intervence u dětí se syndromem zavržení rodiče bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Terapeutické intervence u dětí se syndromem zavržení rodiče doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Terapeutické intervence u dětí se syndromem zavržení rodiče