Tereza - Etiketa pro dívky - CDmp3 (Čte Šárka Vaculíková)

Kód: 5939041

Úplný název:

Tereza - Etiketa pro dívky - CDmp3 (Čte Šárka Vaculíková) (Špaček Ladislav): Etiketa pro dívky

Autor a popis:

Špaček Ladislav, Mladá Fronta, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Tereza je obyčejná šestnáctiletá holka, která se seznámí na Facebooku s klukem o něco starším, a spolu prožívají všechny situace, do kterých se dostávají mladí lidé jejich věku. Společně řeší svůj vztah, rozchody a návraty, ale i vztahy s rodiči, s kamarády, učí se základům chování v restauraci, v tramvaji, v hotelu, na cestě letadlem, na diskotéce, ale i na svatbě a na dovolené na jachtě. Oba projdou všemi nástrahami života a společně je překonávají. Povídání učí mladé dívky ve věku mezi čtrnácti a osmnácti lety řešit jejich životní problémy a vyrovnávat se s nimi. Poutavý příběh o první lásce je v podtextu stále provázen pravidly etikety přizpůsobenými životu a mentalitě teenagerů. Všechny potíže bude řešit hrdinka přes Facebook, resp. prostřednictvím chatu, její hlavní rádkyní je "chatařka" Lada, ovšem v diskusích zaznívají i jiné hlasy - záleží na Tereze, na čí radu dá.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tereza - Etiketa pro dívky - CDmp3 (Čte Šárka Vaculíková) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tereza - Etiketa pro dívky - CDmp3 (Čte Šárka Vaculíková).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tereza - Etiketa pro dívky - CDmp3 (Čte Šárka Vaculíková) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tereza - Etiketa pro dívky - CDmp3 (Čte Šárka Vaculíková) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tereza - Etiketa pro dívky - CDmp3 (Čte Šárka Vaculíková) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Tereza - Etiketa pro dívky - CDmp3 (Čte Šárka Vaculíková)