Teror - Severská krimi (Série Fredrik Broman 3)

Kód: 7384985

Úplný název:

Teror - Severská krimi (Série Fredrik Broman 3) (Östlundh Hakan):

Autor a popis:

Östlundh Hakan, BARONET, 408 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
251 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Jen pár dní před midsommarem, slavností letního slunovratu, jsou v chatce na pláži na jižním Gotlandu objevena těla mladého páru. Scéna jako z popraviště. Oba jsou švédskými občany, ale pocházejí z Egypta. Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o rasisticky motivovanou vraždu. Záhy se ale případ komplikuje. Spolu se zavražděnými se v domě pohybovala ještě třetí osoba. Na místě je nalezen egyptský pas. Kde je ten muž nyní? A proč se ukrývá? Pro gotlandskou policii to bude náročné vyšetřování, po fyzické i psychické stránce. Obzvlášť pro kriminálního inspektora Fredrika Bromana, který i v osobním životě prochází těžkým obdobím. Žena ho vyhodila z domu. Tajemný egyptský pas spouští lavinu událostí a násilných činů, která zanedlouho otřese celým národem. Je azylová politika Švédska opravdu příliš liberální? Vláda se dostává pod palbu kritiky, která si nakonec vyžádá hlavu odpovědného ministra. Na pozadí politických tahanic však vyšetřování odkrývá příběhy obyčejných lidí, napínavé, mrazivě kruté, nelítostné. Existuje ještě naděje na obyčejný, poklidný život? Teror je třetím dílem v sérii kriminálních příběhů Hakana Östlundha o inspektoru Bromanovi, jedná se však o naprosto samostatný příběh. Předchozí díly, vydané nakladatelstvím Baronet, jsou: Zápach odlivu a Potápěč.

Nahlédnout do Teror - Severská krimi (Série Fredrik Broman 3) Nahlédnout do Teror - Severská krimi (Série Fredrik Broman 3)

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Teror - Severská krimi (Série Fredrik Broman 3) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Teror - Severská krimi (Série Fredrik Broman 3).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Teror - Severská krimi (Série Fredrik Broman 3) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Teror - Severská krimi (Série Fredrik Broman 3) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Teror - Severská krimi (Série Fredrik Broman 3) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Teror - Severská krimi (Série Fredrik Broman 3)