Testy studijních předpokladů pro střední školy - Obecné studijiní předpoklady a logika, Ma

Kód: 8657246

Úplný název:

Testy studijních předpokladů pro střední školy - Obecné studijiní předpoklady a logika, Ma (Kotlán, Machů, Funioková): Obecné studijní predpoklady a logika. Matematika, Ceský jazyk

Autor a popis:

Kotlán, Machů, Funioková, Institut vzdělávání Sokrates, 205 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
210 Kč (300 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je vynikající pomůckou sloužící především potenciálním středoškolským studentům při jejich přípravě pro přijímací řízení na střední školy.
Lze ji využít jako praktického průvodce přijímacím řízením. Seznámí studenty s problematikou přijímacích testů z obecných studijních předpokladů, matematiky a českého jazyka, včetně mnoha praktických příkladů s řešením a komentářem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Testy studijních předpokladů pro střední školy - Obecné studijiní předpoklady a logika, Ma do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Testy studijních předpokladů pro střední školy - Obecné studijiní předpoklady a logika, Ma.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Testy studijních předpokladů pro střední školy - Obecné studijiní předpoklady a logika, Ma (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Testy studijních předpokladů pro střední školy - Obecné studijiní předpoklady a logika, Ma bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Testy studijních předpokladů pro střední školy - Obecné studijiní předpoklady a logika, Ma doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Testy studijních předpokladů pro střední školy - Obecné studijiní předpoklady a logika, Ma