Theodore Boone 1 - Právník školou povinný

Kód: 7321598

Úplný název:

Theodore Boone 1 - Právník školou povinný (Grisham John):

Autor a popis:

Grisham John, Fortuna Libri, 272 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
103 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jednoho z nejlepších vypravěčů současné americké literatury Johna Grishama není třeba českým čtenářům představovat. Jeho romány se - podobně jako v Americe a v mnoha jiných zemích světa - i u nás staly bestsellery.

Ve své nové knize zůstal věrný oblíbenému žánru - právnickému thrilleru - oslovil však poprvé mnohem mladší čtenářskou obec. Třináctiletý Theodore Boone je kluk jako každý jiný, ale v něčem se přece jen od svých vrstevníků liší: má zvláštního koníčka, kterému věnuje každou volnou chvilku. Theodora zajímá vše, co se točí kolem soudních procesů. Sleduje dění v soudní síni, snaží se napomoci vyšetřování, zkoumá důkazy i výslechy svědků. Své závěry konzultuje s rodiči, kteří jsou - jak jinak - právníci. Někdy ale pátrá na vlastní pěst. Tak tomu je i v kauze vraždy paní Duffyové. Vše se zdá jasné až do chvíle, kdy Theo odhalí svědka, o němž nikdo neměl ani zdání. Přesvědčí jej, aby šel svědčit k soudu, zvrátil průběh procesu a pomohl sejmout obvinění z nevinného člověka?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Theodore Boone 1 - Právník školou povinný do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Theodore Boone 1 - Právník školou povinný.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Theodore Boone 1 - Právník školou povinný (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Theodore Boone 1 - Právník školou povinný bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Theodore Boone 1 - Právník školou povinný doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti nad 10 let