Tibetská kniha zdraví - Sowa rigpa – tibetské umění léčit

Kód: 7500145

Úplný název:

Tibetská kniha zdraví - Sowa rigpa – tibetské umění léčit (Chenagtsang Nida): Sowa rigpa – tibetské umení lécit

Autor a popis:

Chenagtsang Nida, Maitrea, 197 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
311 Kč (445 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Původ tradiční tibetské medicíny je starobylý, ale díky nepřerušenému předávání vědomostí je její odkaz dodnes stále dostupný i nám. Jádrem této léčebné tradice je hluboké spojení člověka s přírodou. Pozorováním přírody se dá mnohému naučit a tento přístup ovlivnil i tibetskou medicínu. Metafory z oblasti přírody jsou běžně používány pro třídění, zapamatování si a vysvětlování rozličných stránek tradiční tibetské medicíny, které jsou pak také graficky znázorňovány jako stromy, kmeny a listy. Různá oddělení tibetské medicíny tak představuje devadesát devět stromů. Ten, kdo je studuje, se tedy pohybuje mezi kořeny, kmeny, větvemi, listím, květy a plody, jako by procházel velkou zahradou. Tibetský lékař, jako dobrý zahradník, využívá svých bohatých znalostí k tomu, aby jakékoliv nerovnováze předcházel nebo ji léčil. Učení doktora Nidy - takto jej také jeho žáci oslovují - jsou velmi populární po celé Asii, Evropě, Americe a Austrálii. Na všech těchto místech se studenti cvičí v tradiční tibetské medicíně, masážích kunye, léčení mantrami, správné stravě a chování, analýze snů, sače (geomantii), ale také ve zrození a smrti pohledem tibetské medicíny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tibetská kniha zdraví - Sowa rigpa – tibetské umění léčit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tibetská kniha zdraví - Sowa rigpa – tibetské umění léčit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tibetská kniha zdraví - Sowa rigpa – tibetské umění léčit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tibetská kniha zdraví - Sowa rigpa – tibetské umění léčit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tibetská kniha zdraví - Sowa rigpa – tibetské umění léčit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tibetská kniha zdraví - Sowa rigpa – tibetské umění léčit