Tiché moře - brož.

Kód: 7461340

Úplný název:

Tiché moře - brož. (Cussler Clive, Du Brul Jack):

Autor a popis:

Cussler Clive, Du Brul Jack, BB/art, 272 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
60 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
 

Cusslerovy příběhy o Oregonu, jeho posádce a Korporaci - chytrém, neporazitelném Juanu Cabrillovi a jeho veselé partě houževnatých, důvtipných bojovníků a bojovnic - si mezi čtenáři získaly statisíce fanoušků. I sedmé dobrodružství Oregonu je pozoruhodné.

Dne 7. prosince 1941 prozkoumávalo pět bratrů na soukromém ostrůvku nedaleko pobřeží státu Washington šachtu, opředenou tajemstvím a neblaze proslulou tragédiemi s ní spojenými. Objev, který učinili, byl nejen draze zaplacen, ale okamžitě upadl v zapomnění díky událostem, které zachvátily Spojené státy po napadení Pearl Harboru.
O desítky let později pátrá Juan Cabrillo se svými lidmi v argentinské džungli po pozůstatcích zříceného satelitu a přitom narazí na stopu, která ho přes propast času dovede zpět k Šachtě pokladů. Malý ostrůvek se stává výchozím bodem pro další výzkum, jenž může Korporaci přinést nejen velké bohatství, ale i smrt. Není totiž jediná, kdo se o dávné tajemství zajímá. Krok za krokem pronikají oba rivalové do minulosti až k pradávné čínské expedici a k prokletí, které přetrvalo pět století. Stanou se i oni jeho obětí, nebo se jim podaří se z něho vymanit a zachránit sebe a možná i celý svět?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tiché moře - brož. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tiché moře - brož..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tiché moře - brož. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tiché moře - brož. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tiché moře - brož. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Tiché moře - brož.