To nejlepší z Agathy Christie (Vraždy podle abecedy, Otrávené pero, Zkouška neviny, Dům na

Kód: 3321298

Úplný název:

To nejlepší z Agathy Christie (Vraždy podle abecedy, Otrávené pero, Zkouška neviny, Dům na (Christie Agatha):

Autor a popis:

Christie Agatha, Urania, 0 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
151 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

VRAŹDY PODLE ABECEDY:
Vraždy podle abecedy jsou ďábelskou hrou spravedlnosti se sériovým vrahem.
Zločiny, následující jeden po druhém, jsou oznamovány policii dopisem podepsaným ABC a odkazují k datu i místu dalšího hrůzného činu. Policejní komisař Larosiére, známý jako „brilantní řešitel zločinů“, jadrný i poetický muž, a jeho nadšený a duchaplný mladý žák, inspektor Lampion, jsou tváří v tvář neznámému a krutému zabijákovi zcela bezmocní.

OTRÁVENÉ PERO:
Emile Lampion je při policejní akci zraněn a lékař mu nařídí pobyt na venkově. Malebná vesnička na severu Francie však zdaleka není tím poklidným místem, jak se na první pohled zdá. Anonym ji zaplavuje dopisy, které vynášejí na povrch ty nejskrytější hříchy místních farníků. Komisař Larosiére i inspektor to považují za špatnou taškařici - až do dne, kdy je zavražděna roztomilá stará dáma. Někdo do jejího čaje přidal kyanid...

ZKOUŠKA NEVINY:
Zkouška neviny vás vtáhne hluboko do království rodinných pokrytectví a nenávisti. Příběh se jak spirála smrti otáčí okolo vraždy Marthy Vallabréguesové, světice a lidumilky, která adoptovala pět dětí z chudých poměrů. Když děti dospěly, byla jejich matka brutálně zavražděna během rodinného večírku. Policejní komisař Larosiére a inspektor Lampion již brzy zjistí, že i bohyně může být občas nenáviděná...

DŮM NA ÚTESU:
Prázdniny roku 1936 si užívá komisař Larosiére u moře, kde potkává půvabnou stylistku Jo. Společně s jejími přáteli tráví čas ve starém domě nad mořským útesem a právě tam se stává svědkem pokusu o její vraždu. Jo naléhavě žádá komisaře o ochranu, ten je však do ní tak zamilován, že je najednou neschopen udělat cokoliv. Proto se jeho pomocník, inspektor Lampion nechává v domě najmout jako sluha a hraje si inkognito na dívčina ochránce. Klubko spletitých vztahů mezi všemi přítomnými se za jeho pomoci pomalu rozplétá, ale vrah doposud neřekl své poslední slovo.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit To nejlepší z Agathy Christie (Vraždy podle abecedy, Otrávené pero, Zkouška neviny, Dům na do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s To nejlepší z Agathy Christie (Vraždy podle abecedy, Otrávené pero, Zkouška neviny, Dům na.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení To nejlepší z Agathy Christie (Vraždy podle abecedy, Otrávené pero, Zkouška neviny, Dům na (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na To nejlepší z Agathy Christie (Vraždy podle abecedy, Otrávené pero, Zkouška neviny, Dům na bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S To nejlepší z Agathy Christie (Vraždy podle abecedy, Otrávené pero, Zkouška neviny, Dům na doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / To nejlepší z Agathy Christie (Vraždy podle abecedy, Otrávené pero, Zkouška neviny, Dům na