To nejlepší z Einsteina - Myšlenky a citáty slavného houslisty a fyzika

Kód: 7205500

Úplný název:

To nejlepší z Einsteina - Myšlenky a citáty slavného houslisty a fyzika (Calaprice Alice):

Autor a popis:

Calaprice Alice, Pragma, 302 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Albert Einstein byl plodným - a často též přemýšlivým a talentovaným autorem, jehož stojí za to citovat. Tato sbírka přináší asi 550 citátů pronesených Einsteinem i týkajících se jeho osoby, které jsou poprvé shromážděny tematicky.
Můžete zde nalézt Einsteinovy myšlenky o Američanech a Americe, o Němcích a o Německu, o Židech a o sionismu, o válce a o míru, politice, víře, vědě i o osobnějších otázkách, jako jsou potraty, mládí a stáří, láska a manželství, hudba, domácí zvířata. Pro každého je zde něco, co ho potěší i něco, co se ho dotkne. Čtenář objeví i kapitoly věnované tomu, co Einstein řekl o jiných lidech, co řekli druzí o něm, dále obsahují biografické údaje a současný rodokmen, kde se objevují už i Einsteinova prapravnoučata, odpovědi na nejčastější otázky o Einsteinovi a vybranou bibliografii.
Sbírka představuje Einsteina čtenářům z mnoha stránek - jednou popudlivého, jindy laskavého, vřele vtipného i chladně odmítavého. Uvidíte také, jaký prodělal Einstein vývoj od prvního výroku sedmnáctiletého chlapce až k jeho posledním slovům, která pronesl ve svých sedmdesáti šesti letech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit To nejlepší z Einsteina - Myšlenky a citáty slavného houslisty a fyzika do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s To nejlepší z Einsteina - Myšlenky a citáty slavného houslisty a fyzika.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení To nejlepší z Einsteina - Myšlenky a citáty slavného houslisty a fyzika (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na To nejlepší z Einsteina - Myšlenky a citáty slavného houslisty a fyzika bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S To nejlepší z Einsteina - Myšlenky a citáty slavného houslisty a fyzika doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / To nejlepší z Einsteina - Myšlenky a citáty slavného houslisty a fyzika