To si piš! ... a kresli taky - Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny

Kód: 2608348

Úplný název:

To si piš! ... a kresli taky - Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny (Hošková Kateřina, Kučerová Jaroslava): Tvurcí psaní a kreslení pro všechny

Autor a popis:

Hošková Kateřina, Kučerová Jaroslava,, Viva Design, 104 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
245 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Rádi píšete i kreslíte? Dobrodružství na vás čeká doslova na každém rohu? Pak je tato tvůrčí kniha právě pro vás. Jedinečným způsobem totiž propojuje tvůrčí psaní a kreslení. Je určena všem, kteří milují příběhy, pohádky, komiks, výpravy do tajemných dálek a cesty za dobrodružstvím vlastní fantazie. Volně provázané dvojstrany obsahují příběhy, které vás podnítí k tvoření: malování i psaní a mnoha dalším věcem. Hodí se jak pro děti, tak pro dospělé, k samostatnému i společnému tvoření.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit To si piš! ... a kresli taky - Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s To si piš! ... a kresli taky - Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení To si piš! ... a kresli taky - Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na To si piš! ... a kresli taky - Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S To si piš! ... a kresli taky - Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / To si piš! ... a kresli taky - Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny