Kapitán Tomáš Ujfaluši

Kód: 8768501

Úplný název:

Kapitán Tomáš Ujfaluši (Čermák Petr):

Autor a popis:

Čermák Petr, --- Neznámé nakladatelství ---, 230 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
197 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Ulfi, jedno veliké fotbalové slunce! Obdivují ho fanoušci, je oblíben u spoluhráčů, chtějí ho trenéři a ještě k tomu se líbí ženám!

Ano, Tomáš, ač je mladým přemýšlivým mužem, tak ho vždy charakterizoval široký klukovský úsměv. Od raného mládí vyzařuje sportovní umění i krásně nakažlivou pozitivní energii.
Nejenže je bezesporu nejlepším českým obráncem současnosti - a dobře vidíme, jak reprezentaci chybí - ale prestižní média ho řadí mezi nejlepší obránce Evropy. Tomáš je ve svých čtyřiatřiceti nejen vynikajícím stoperem a organizátorem hry, dokáže spolehlivě zahrát i na obou krajích obrany, zdobí ho tak punc skvělého univerzálního plejera a silné lidské osobnosti s velkým srdcem.
Tomáš září i v Madridu. V červenobílých barvách Atlétika dobyde po finálovém vítězství nad Fulhamem Evropskou ligu a také Evropský Superpohár, když překoná Inter Milán! Brání Messiho, Ronalda, hraje s Forlánem, Agüerem, stává se nepřehlédnutelnou součástí španělského hvězdného prostoru La Liga. Po Pavlu Nedvědovi, s nímž získá v týmu snů, který měl na EURO 2004 v Portugalsku na zlato, cenný bronz, se stane i kapitánem národního týmu.

O tom všem je autorizovaná kniha, v níž Tomáš otevřeně hovoří i o "skandálech" reprezentantů vyvolaných bulvárními médii. Čtenář se doví, co se vlastně dělo či nedělo v březnu 2007 na pokoji 433 v hotelu Praha a o rok později v restauraci U Ševce Matouše.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kapitán Tomáš Ujfaluši do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kapitán Tomáš Ujfaluši.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kapitán Tomáš Ujfaluši (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kapitán Tomáš Ujfaluši bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kapitán Tomáš Ujfaluši doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Kapitán Tomáš Ujfaluši