Tvořit se dá ze všeho! - Přes 200 nápadů na celý rok - Přírodní materiály

Kód: 8803610

Úplný název:

Tvořit se dá ze všeho! - Přes 200 nápadů na celý rok - Přírodní materiály (Pedevilla Pia): Pres 200 nápadu na celý rok Prírodní materiály

Autor a popis:

Pedevilla Pia, Bookmedia, 144 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

V této knize hrají hlavní roli přírodní materiály. Známá designérka a jedna z nejlepších autorek kreativních knih Pia Pedevilla v ní ukazuje, jak se z květin, listů, kaštanů, kamenů a dalších pokladů přírody dají vytvořit vtipné figurky, nádherné dekorace a mnoho dalších překvapivých originálních výrobků. Od jara do zimy, pro každé roční období zde najdete krásné nápady na vyrábění pro malé i velké s návody vyobrazenými a popsanými krok za krokem, předlohami v originální velikosti a mnoha tipy a triky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tvořit se dá ze všeho! - Přes 200 nápadů na celý rok - Přírodní materiály do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tvořit se dá ze všeho! - Přes 200 nápadů na celý rok - Přírodní materiály.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tvořit se dá ze všeho! - Přes 200 nápadů na celý rok - Přírodní materiály (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tvořit se dá ze všeho! - Přes 200 nápadů na celý rok - Přírodní materiály bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tvořit se dá ze všeho! - Přes 200 nápadů na celý rok - Přírodní materiály doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Tvořit se dá ze všeho! - Přes 200 nápadů na celý rok - Přírodní materiály