Toskánská vinice-Sen milovníka vína-váz.

Kód: 7345304

Úplný název:

Toskánská vinice-Sen milovníka vína-váz. (Máté Ferenc): Sen milovníka vína

Autor a popis:

Máté Ferenc, MAXDORF, 294 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Důvěrné a veselé autobiografické vvyprávění o tom, jak dva troufalí Newyorčané proměňovali opuštěnou ruinu v pohádkový domov a světoznámé vinařství.
V Toskánské vinici putujeme spolu s Mátéovými - malířkou Candace a spisovatelem Ferencem - po klikatících se, cypřiši lemovaných toskánských silničkách až do starobylého horského městečka Montalcina, které je domovem proslulého Brunella. Zde Mátéovi kupují klášter ze 13. století na kopci obklopeném 60 akry lesů, olivových hájů a potenciálních vinic.
Ferenc Máté nás provádí nejrůznějšími příhodami a nehodami, které přináší rekonstrukce osm set let starého domu a budování vinařství, od krocení splašeného traktoru, přes výsadbu 15 akrů vinic a Vendemmii - první sklizeň, následovanou vzrušující výrobou vína, po zápolení se soptícími kvasnými káděmi. Slavní vinařští sousedé, jako například Angelo Gaja, přitom Mátéovy postupně zasvěcují do tajemství pěstování těch nejlepších hroznů a výroby jedinečných vín.
Mátéova vína si okamžitě získala mezinárodní věhlas, včetně neuvěřitelných 90 až 92 bodů od časopisů Wine & Spirits a Wine Spectator. Znalci jako Steven Spurrier a Jancis Robinson vyzdvihují jejich „osobitou a nezapomenutelnou chuť“ i skutečnost, že jsou „výmluvným vyjádřením své unikátní autentičnosti“ a „odměnou každého sběratele“. Vysoce respektovaný newyorský obchodník s víny Morrell nazval jejich Syrah „skutečným klenotem mezi víny“ a označil ho za „Italské červené víno roku 2007“.
Chcete-li okusit sladkou chuť úspěchu na nejromantičtějším místě na světě, začtěte se do Toskánské vinice.

FERENC MÁTÉ
autor mezinárodního bestselleru The Hills of Tuscany, žije v klášteře ze 13. století, kde spolu se svou rodinou provozuje vinařství Máté. Je také autorem románů Ghost Sea a Sea of Lost Dreams, historické série dobrodružných příběhů Duggera / Nella.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Toskánská vinice-Sen milovníka vína-váz. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Toskánská vinice-Sen milovníka vína-váz..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Toskánská vinice-Sen milovníka vína-váz. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Toskánská vinice-Sen milovníka vína-váz. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Toskánská vinice-Sen milovníka vína-váz. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Toskánská vinice-Sen milovníka vína-váz.