Totalitní světovláda

Kód: 8904438

Úplný název:

Totalitní světovláda (Herzán Martin):

Autor a popis:

Herzán Martin, Eko-konzult, 206 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
142 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
 

Šokující výpověď komisaře pro lidská práva, Martina Herzána, nás seznamuje s otřesnými záměry globální totalitní světovlády. Podává fakta a důkazy, zabývá se různými případy v historii dějin různých zemí. Nechce přesvědčit, ani šokovat, jen informovat o možných záměrech globalní světové politiky.

Dne 4. listopadu 1998 otřásla Českou republikou naprosto nečekaná aféra. Aféra, která otřásla jak českými státními orgány, tak samotnou vládou USA. Toho dne byl totiž v České republice oficiálně odhalen koncentrační převýchovný tábor. Tento koncentrační tábor byl zřízen orgány USA v únoru 1998 na odlehlém místě, asi 10 kilometrů severozápadně od Brna v lokalitě nazvané Jelenice. Do roku 1993 se na území USA nacházelo již 43 koncentračních táborů. Dnešní situace je neznáma.

"Nacisté v Německu přišli nejprve pro komunisty, ale já jsem se neozval, protože jsem nebyl komunista. Pak přišli pro Židy, ale já jsem se neozval, protože jsem nebyl Žid. Pak přišli pro odboráře, ale já jsem se neozval, protože jsem nebyl odborář. Přišli pro katolíky, ale já jsem se neozval, protože jsem byl protestant. Nakonec přišli pro mě, ale nezbyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Totalitní světovláda do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Totalitní světovláda.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Totalitní světovláda (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Totalitní světovláda bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Totalitní světovláda doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu