Toulky Beskydami - Putování po známých i méně známých památkách a zajímavostech

Kód: 7433156

Úplný název:

Toulky Beskydami - Putování po známých i méně známých památkách a zajímavostech (Sobotka Richard): Putování po známých i méne známých památkách a zajímavostech

Autor a popis:

Sobotka Richard, Víkend, 176 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
181 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Beskydy patří k našim nejmalebnějším horám a toulky jimi přinášejí nejen radost z pohybu volnou přírodou. Kolikrát už máme pocit, že v podhůří, na horských svazích i hřebenech končí svět, kde jen divoká zvěř má svůj domov, přece za zátočinou lesní cesty se před námi otevře další sluncem ozářená horská louka, na jejím okraji má své místo pasekářská usedlost. Na mnoha místech v dolinách, na horských svazích i na hřebenech hor nezřídka objevíme objekt drobné lidové architektury, kříž nebo kapličku. Postavili je v tom místě lidé jako památku na nějakou událost, jako vzpomínku na setkávání s jinými lidmi, na zaniklý dům nebo osadu. Příběhy s nimi spojené jsou už většinou zapomenuty, pouze u některých lidská paměť nebo písemný záznam uchovaly jeho historii.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Toulky Beskydami - Putování po známých i méně známých památkách a zajímavostech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Toulky Beskydami - Putování po známých i méně známých památkách a zajímavostech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Toulky Beskydami - Putování po známých i méně známých památkách a zajímavostech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Toulky Beskydami - Putování po známých i méně známých památkách a zajímavostech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Toulky Beskydami - Putování po známých i méně známých památkách a zajímavostech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Toulky Beskydami - Putování po známých i méně známých památkách a zajímavostech