Tradiční čínská medicína - Samoléčba - Akupresura, masáže, čchi-kung, strava a rostlinná l

Kód: 2491386

Úplný název:

Tradiční čínská medicína - Samoléčba - Akupresura, masáže, čchi-kung, strava a rostlinná l (Raabová Cornelia):

Autor a popis:

Raabová Cornelia, Ikar, 128 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je určena pro každého, kdo se chce seznámit s tradiční čínskou medicínou jako s léčebným systémem. Obrací se na všechny, kteří chtějí díky TČM zůstat zdraví a fit. Seznámíte se se základy a koncepcí TČM, co je úloha životní energie čchi, jaké jsou faktory onemocnění. Při samoléčbě vám pomůže pět pilířů: akupunktura a akupresura, tuina, metoda čchi-kung, racionální strava a rostlinná léčiva. Naučíte se vyléčit si nejčastější potíže - od nachlazení, migrény a astmatu až k vysokému krevnímu tlaku a poruchám trávení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tradiční čínská medicína - Samoléčba - Akupresura, masáže, čchi-kung, strava a rostlinná l do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tradiční čínská medicína - Samoléčba - Akupresura, masáže, čchi-kung, strava a rostlinná l.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tradiční čínská medicína - Samoléčba - Akupresura, masáže, čchi-kung, strava a rostlinná l (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tradiční čínská medicína - Samoléčba - Akupresura, masáže, čchi-kung, strava a rostlinná l bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tradiční čínská medicína - Samoléčba - Akupresura, masáže, čchi-kung, strava a rostlinná l doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tradiční čínská medicína - Samoléčba - Akupresura, masáže, čchi-kung, strava a rostlinná l