Transformativní tarot - 60 obrázkových karet a kniha pro duchovní vhled a rozvoj

Kód: 7500090

Úplný název:

Transformativní tarot - 60 obrázkových karet a kniha pro duchovní vhled a rozvoj (Osho): 60 obrázkových karet a kniha pro duchovní vhled a rozvoj

Autor a popis:

Osho , Maitrea, 145 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
411 Kč (587 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Mystici a mudrci používali po celá staletí podobenství, aby lidem pomohli snáze vnímat a chápat nejhlubší tajemství života. Osho je mistrný vypravěč z našich časů a má úžasnou schopnost přenést nadčasovou moudrost do 21. století takovým způsobem, že získáme okamžitý a praktický vhled do reality současného života. Balíček obsahuje 60 karet, které se nezaměřují především na věštění či divinaci, ale spíše se snaží poukázat na skrytý potenciál k transformaci a k duchovnímu rozvoji ve všech oblastech každodenního života, abychom věděli, kde máme hledat. Každý den si zvolte kartu a přečtěte si příběh, jenž je tématem k rozjímání. Nebo si vyberte několik karet a zkoumejte dynamiku vztahů, abyste získali vhled do daného problému. Transformativní tarot mistra Osho obsahuje podobenství a poučné příběhy z nejhlubší moudrosti světových tradic - včetně zenu, buddhismu, súfismu, tantry, taoismu, křesťanství a židovského mysticismu. Texty v knize jsou spojeny s kartami, které názorně vyjadřují jednotlivé příběhy a napomáhají jejich lepšímu pochopení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Transformativní tarot - 60 obrázkových karet a kniha pro duchovní vhled a rozvoj do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Transformativní tarot - 60 obrázkových karet a kniha pro duchovní vhled a rozvoj.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Transformativní tarot - 60 obrázkových karet a kniha pro duchovní vhled a rozvoj (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Transformativní tarot - 60 obrázkových karet a kniha pro duchovní vhled a rozvoj bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Transformativní tarot - 60 obrázkových karet a kniha pro duchovní vhled a rozvoj doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Transformativní tarot - 60 obrázkových karet a kniha pro duchovní vhled a rozvoj