Trénujeme s Figurkou

Kód: 9041950

Úplný název:

Trénujeme s Figurkou (kol.): Šachová cvicebnice

Autor a popis:

Kol., Figurka, o.p.s., 44 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
89 Kč (120 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Ve spolupráci s Šachovým svazem ČR přicházíme s první cvičebnicí šachu na českém trhu. Je určena pro děti od 5 do 10 let, které mají chuť hrát šachy. Cvičebnice nabízí to, co běžným učebnicím šachu chybí, a to jsou opravdu ty nejjednodušší úlohy na procvičení lehkých matů. Děti se naučí, jak se vyvarovat zbytečným patům při jasně vyhraných partiích, a pochopí základní „finty“, které pomáhají vyhrát šachovou partii. Poznají hlavní sílu figur.

Je vhodná jak pro šachové oddíly, tak pro jednotlivé šachové nadšence. Dokonce úplní začátečníci v ní najdou zalíbení, protože začíná odhalováním tajemství šachu vysvětlením pravidel. Připravili jsme pro Vás barevnou omalovánku plnou šachových kombinací i nešachových úloh. Ve 20 kapitolách najdete úlohy, instrukce pro začátečníky, básničky, počítadlo bodů a na konci diplom pro všechny pilné žáky.

Cvičebnice pomůže lektorům šachových kroužků. Každé dítě z kroužku ji může mít k dispozici a lektor pak cvičebnici může využít jako pomůcku při hledání optimálního rozložení výuky ve školním roce. Dětem z ní může zadávat domácí úkoly. Cvičebnice navíc obsahuje řadu nešachových úloh, rébusů a omalovánek, což je bezesporu pozitivním motivačním aspektem. Součástí cvičebnice jsou originální ilustrace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Trénujeme s Figurkou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Trénujeme s Figurkou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Trénujeme s Figurkou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Trénujeme s Figurkou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Trénujeme s Figurkou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina