Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl

Kód: 7357509

Úplný název:

Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl (kol.):

Autor a popis:

Kol., Wolters Kluwer, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 093 Kč (1 299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Osvědčená vysokoškolská učebnice trestního práva hmotného, která má své místo i v knihovnách soudců, advokátů, státních zástupců, policistů, probačních úředníků a jiných odborníků. Jedná se o dílo autorského týmu katedry trestního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy a externích spolupracovníků pod vedením prof. JUDr. Oto Novotného, CSc., které vychází již v 6. vydání, a to ve třech dílech (Obecná část, Zvláštní část, Judikatura).
Oproti předchozím vydáním je 6. vydání podstatně zdokonaleno z hledisek odborných i pedagogických. Do učebnice byla zařazena kapitola o kriminalitě a její kontrole, výklad o internacionalizaci a europeizaci trestního práva, exkurz k otázce trestní odpovědnosti právnických osob a kapitola o trestním právu mladistvých. Výklad je zaměřen de lege lata i de lege ferenda, přičemž již vychází z nového trestního zákoníku (zákon č. 40/2009 Sb.) účinného od 1. 1. 2010.
Prvořadou pozornost věnuje 6. vydání spojení teoretických výkladů s praxí. Teoretické problémy a problémy aplikace zákonné úpravy jsou v učebnici demonstrovány na velkém množství konkrétních příkladů. Podle vzoru nejlepších zahraničních učebnic je do práce s příklady vnesen určitý hlubší řád. Stejně jako předchozí vydání má učebnice III. díl obsahující vybrané judikáty k otázkám obecné i zvláštní části trestního práva hmotného.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl