Tři muži ve člunu a Tři muži na toulkách - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner, Oldřich Kaiser)

Kód: 1531285

Úplný název:

Tři muži ve člunu a Tři muži na toulkách - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner, Oldřich Kaiser) (Jerome Jerome Klapka): 1CD ve formátu MP3, Celková stopáž: 161:37 minut

Autor a popis:

Jerome Jerome Klapka, Vyšehrad, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Dva nejslavnější romány proslulého anglického spisovatele a humoristy v jednom balení
Barvité příběhy tří londýnských gentlemanů, kteří hledají odpočinutí těla i ducha na vlnách řeky Temže, si můžete poslechnout v podání Oldřicha Víznera, na toulkách je svým nezaměnitelným hlasem bude provázet Oldřich Kaiser. 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tři muži ve člunu a Tři muži na toulkách - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner, Oldřich Kaiser) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tři muži ve člunu a Tři muži na toulkách - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner, Oldřich Kaiser).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tři muži ve člunu a Tři muži na toulkách - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner, Oldřich Kaiser) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tři muži ve člunu a Tři muži na toulkách - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner, Oldřich Kaiser) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tři muži ve člunu a Tři muži na toulkách - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner, Oldřich Kaiser) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Tři muži ve člunu a Tři muži na toulkách - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner, Oldřich Kaiser)