Tři "pouhé" věci

Kód: 7387359

Úplný název:

Tři "pouhé" věci (Moss Robert): okusit sílu snu, náhody a fantazie

Autor a popis:

Moss Robert, Triton, 248 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Osvojíme-li si moc tří „pouhých“ věcí, napojíme se na neobyčejný zdroj vedení, uzdravování a energie.
Navíc se z nás stanou obyvatelé dvou světů. V každodenních situacích, když jsme ve vleku spěchu, stresu, programu druhých lidí a jejich očekávání, často ztrácíme hlubší smysl toho, proč žijeme. Zaplétáme se do problémů, které nelze vyřešit na té úrovni myšlení a bytí, na níž se právě nacházíme. Odcizujeme se kouzlu spočívajícímu v umění dotknout se hlubší reality a odnést si z ní do běžného světa jistá obdarování.
Prostřednictvím snů, náhody a zapojení fantazie se začneme rozpomínat na to, že v pozadí zjevného světa existuje jiný svět. V něm si znovu připomínáme, kým jsme a kým se máme stát. Opětovné procitání do tohoto světa lze přirovnat k objevení barev po letech života v černobílém prostředí. Tento druhý svět je vlastně jakýmsi multidimenzionálním vesmírem, v němž se naše 3D realita pohupuje jako gumová kačenka v napuštěné vaně.
S pomocí tří „pouhých“ věcí objevíme tajemství tvořivého života. Začne nám docházet, že určité lidi, události a příležitosti buď přitahujeme, nebo naopak odpuzujeme. Závisí to na naší energii a stavu naší mysli. Pochopíme, že mezi vnitřním a vnějším, subjektivním a objektivním neexistují žádné nepropustné hranice. Zapamatujeme si, že vášně duše dokážou zázraky a že nejlepší výkony podáváme tehdy, když zapojíme svou hravost. Všechny tyto věci představují veřejná tajemství, poznání, které patří nám a které můžeme my sami využít, až budeme připraveni si jej znovu osvojit. Jakmile odhalíme moc snů, pravidla náhody a možnosti fantazie, možná začneme litovat toho, že nám to trvalo tak dlouho, než jsme v životě tyto nástroje objevili - nástroje, které jsou naprosto jednoduché, a přesto mají moc změnit naše životy i náš svět.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tři "pouhé" věci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tři "pouhé" věci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tři "pouhé" věci (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tři "pouhé" věci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tři "pouhé" věci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Tři "pouhé" věci