Třináctá učednice – Duchovní dobrodružství

Kód: 7554015

Úplný název:

Třináctá učednice – Duchovní dobrodružství (Chopra Deepak): Duchovní dobrodružství

Autor a popis:

Chopra Deepak, Anag, 256 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
267 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Podle New York Times velmi úspěšný autor knih „Buddha“ a „Ježíš“ splétá dohromady historický příběh, tajemství, vzrušující dobrodružství a intriky v tomto mistrovsky napsaném románu, který odhaluje překvapivé objevy o neznámé poslední Kristově učednici a nabízí nové chápání toho, kým byl Ježíš ve svých posledních dnech.

Záhadný relikviář s ostatky neznámého světce.
Když se relikviář plný zlata, který zmizel z kostela v Belgii, náhle objeví v Americe v majetku zmizelé řádové sestry, začne její neteř spolu s novinářem, kterého zná ještě z dob vysokoškolských studií, vyšetřovat příběh. Zpočátku se zdá, že se jedná jen o další případ ukradeného pokladu během druhé světové války, ale brzy se ukáže, že je v sázce mnohem víc. Uvnitř středověkého relikviáře je skrytá zlatá krabička obsahující posvátnou relikvii, kost z jednoho prstu neznámého světce. Proč by ostatky někoho pro církev neznámého byly považovány za svaté?

Může být dívka třináctým apoštolem?
Hledání odpovědí vede k šokujícímu objevu – nebezpečné tajemství zná pouze malá skupina lidí. Dotkne-li se člověk relikviáře, spatří posvátnou vizi, vizi znázorňující mladou dívku, která měla možnost setkat se s Ježíšem těsně před tím, než byl ukřižován. Těch několik málo lidí, kteří byli obdařeni tímto zázračným poselstvím, se spojí do tajemné školy, uzavřené společnosti, které je vyjevena po staletí uctívaná moudrost. Jejich odhalení příběhu o mladé dívce a Ježíšovi je sice tak fascinující, ale zároveň tak velmi kontroverzní, že nemůže být sdíleno s celým světem. Tato mladá dívka, zajímající se o charismatického muže jménem Ježíš, se vydává na cestu, aby zjistila, kdo doopravdy je. To, co objeví – vědomosti, které společnost chrání, je někdy dalece odlišné od přijímaných evangelií. Mohla být tato neznámá dívka třináctou učednicí – posledním a nejvěrnějším apoštolem Krista?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Třináctá učednice – Duchovní dobrodružství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Třináctá učednice – Duchovní dobrodružství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Třináctá učednice – Duchovní dobrodružství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Třináctá učednice – Duchovní dobrodružství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Třináctá učednice – Duchovní dobrodružství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Historické romány / Třináctá učednice – Duchovní dobrodružství