Troufalá

Kód: 7303744

Úplný název:

Troufalá (Robardsová Karen):

Autor a popis:

Robardsová Karen, Domino, 304 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
190 Kč (238 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jak muži s okoralou duší dokázat, že je hoden lásky?
Lady Elizabeth, nejmladší a nejsvéhlavější ze sester Banningových, byla už třikrát zasnoubena. Všechna tři zasnoubení skandálně zrušila, neboť má strach, že by ji případný manžel mohl považovat za svůj majetek. Není divu, že si v londýnské lepší společnosti vysloužila pověst přelétavé dívky, která s oblibou láme mužská srdce.
Neila Severina provází ještě mnohem horší pověst. Je to nelítostný člověk beze špetky morálky, který se neštítí ani vraždy. A nyní se jeho pozornost zaměřila na muže, kterého má Beth ráda. Rozlícená rudovlasá kráska nepotřebuje dlouho přemýšlet: uchystá tomu bídákovi pomstu stejně krutou, jako je on sám.
Když je osud svede dohromady, létají mezi nimi blesky zášti. Vše se změní v okamžiku, kdy začne jít o život jim oběma. Společně prchají na venkov a prvotní nevraživost se začíná měnit v mnohem příjemnější city. Dokáže Neil odpustit sám sobě, aby se cítil hoden lásky? Dokáže se Beth zbavit strachu a začít Neilovi důvěřovat? A především - dokáží unikat svým nepřátelům dost dlouho, aby měli čas nalézt odpovědi na své otázky a začít nový život?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Troufalá do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Troufalá.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Troufalá (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Troufalá bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Troufalá doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy