Piráti pravdivé příběhy / True Stories of Pirates - Zrcadlová četba

Kód: 7240592

Úplný název:

Piráti pravdivé příběhy / True Stories of Pirates - Zrcadlová četba (Leth Bridge Lucy):

Autor a popis:

Leth Bridge Lucy, INFOA, 224 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Zrcadlový text vám přináší příběh jak v českém tak anglickém jazyce - na levé straně knihy je původní text, na pravé jeho překlad do češtiny. Ideální čtení nejen na dovolenou, u kterého se pobavíte, ale navíc se procvičíte v angličtině! Klasický příběh je převyprávěn pro dnešní čtenáře, s využitím běžné angličtiny. Text je navíc doplněn užitečnými poznámkami pod čarou, které čtenáře upozorní na důležitá anglická slovní spojení. Doporučujeme všem mírně pokročilým k procvičení pochopení anglického textu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Piráti pravdivé příběhy / True Stories of Pirates - Zrcadlová četba do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Piráti pravdivé příběhy / True Stories of Pirates - Zrcadlová četba .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Piráti pravdivé příběhy / True Stories of Pirates - Zrcadlová četba (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Piráti pravdivé příběhy / True Stories of Pirates - Zrcadlová četba bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Piráti pravdivé příběhy / True Stories of Pirates - Zrcadlová četba doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Bilingvní literatura

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Bilingvní literatura / Piráti pravdivé příběhy / True Stories of Pirates - Zrcadlová četba